Games

Aplikace BlackCam Pro dočasně zdarma

  • S BlackCam Pro je pořizování černobílých snímků hračkou
  • K dispozici je množství skvělých filtrů, ovládání je jednoduché
  • Se stažením zbytečně neotálejte, aplikace je nyní zdarma

Většina současných mobilních telefonů už dnes rovnou umí pomocí defaultní aplikace pořizovat černobílé fotografie. Pokud ale chcete podrobnější možnosti nastavení nebo více filtrů, udělá vám lepší službu specializovaná aplikace. Jednou z lepších je BlackCam Pro – B&W Camera, která je v Obchodu Play dočasně k dispozici zdarma.

Aplikaci BlackCam Pro už jsem krátce vyzkoušel v Xiaomi 13 Ultra, snímky jsou povedené, ovládání jednoduché, nabídka filtrů je široká. Snad jen sdílení obrázků by mohlo být jednodušší, navíc pořízené záběry se u mého telefonu neobjevovaly přímo v Galerii, vše se ukládá přímo do paměti aplikace.

BlackCam Pro - B&W Camera

BlackCam Pro – B&W Camera

Aplikaci můžete sami vyzkoušet a dát nám vědět, jak se vám líbí a jak hodnotíte kvalitu fotografií. Já jsem spokojený, aplikace v mém telefonu zůstane. A pokud máte tip na kvalitní alternativu, můžete se o ni podělit s ostatními čtenáři v komentářích. Možné je samozřejmě také pořizovat klasické barevné fotografie a ty dodatečně upravovat (ať už v telefonu nebo v počítači), osobně ale preferuji možnost vidět výsledek na displeji rovnou.

Využijete aplikaci BlackCam Pro?

Zdroj: Obchod Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *