Games

Amazon odhalil datum premiéry seriálu Fallout » Vortex

První ukázku ze seriálu Fallout mohli zhlédnout návštěvníci Gamescomu, odkud však nepřekvapivě unikla i na internet, ačkoli v ne zrovna ideální kvalitě. Za seriálem stojí společnost Amazon, která lákala na uvedení v příštím roce, ale kromě tohoto úniku a dalších většinou neoficiálních materiálů jsme toho o jejich novém projektu ze světa Falloutu příliš nevěděli. Tak tomu ale už nebude, jelikož jsme se v rámci Fallout Days dočkali i přesného data premiéry, které připadá na 12. dubna 2024.

Oznámení proběhlo prostřednictvím krátkého klipu, který v sobě Fallout svým provedením rozhodně nezapřel. I když po delší době opět dostáváme další střípek oficiálních informací, ani tentokrát jsme bohužel neobdrželi nové snímky, natožpak trailer či jiný pohled na seriál, na to si budeme muset zřejmě ještě počkat. Včerejší datum nebylo pro oznámení nicméně zvoleno jen tak náhodou, jelikož právě na 23. října připadá zmiňovaný den Falloutu, tedy den, kdy byly v roce 2077 odpáleny bomby a začala Velká válka. Své páté výročí nyní slaví i Fallout 76, který vyšel sice až 14. listopadu 2018, ale Bethesda se rozhodla s oslavami začít už teď. Tisková zpráva uvádí již dříve známé podrobnosti o zasazení do Los Angeles, Vaultu 33 a zbrusu novém příběhu, který dosavadní postapokalyptický svět Falloutu zase o něco rozšíří. V tuto chvíli stále není známo, kolik nás čeká epizod a jakým způsobem budou na Prime Video uváděny.

Na závěr si alespoň připomeňme, kdo všechno se na tomto projektu podílí. Výkonným producentem je za Bethesdu sám Todd Howard a za seriálem stojí autoři Westworldu Lisa Joy a Jonah Nolan. V seriálu se pak mimo jiné objeví herečka Ella Purnell, která v únoru letošního roku prozradila, že je natáčení u konce, dále pak Walton Goggins, Aaron Moten, Moisés Arias, Sarita Choudhury nebo Kyle MacLachlan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *