Games

Amazfit Cheetah jsou titanové hodinky s AI a dlouhou výdrží!

  • Amazfit Cheetah je nová řada hodinek zaměřená na běžce
  • Nabídne prémiové materiály i pokročilé funkce
  • Na trh se podívá ve třech variantách

Společnost Amazfit představila novou řadu hodinek nazvanou Cheetah, která je zaměřena na běžce. Tato nová řada zahrnuje dva modely – Amazfit Cheetah a Amazfit Cheetah Pro a kromě jiného slibuje dobrou výdrž baterie nebo trenéra s umělou inteligencí.

Nejprve se podíváme na hodinky Amazfit Cheetah Pro. Ty jsou určeny pro elitní běžce a disponují 1,45palcovým AMOLED displejem s rozlišením 480 x 480 pixelů. Samozřejmostí je funkce Always-On. Displej je chráněn sklem Gorilla Glass 3 a dosahuje jasu až 1000 nitů, tato hodnota by měla zajistit perfektní čitelnosti na přímém slunci. Na výběr je z více než 100 různých ciferníků.

Amazfit Cheetah Pro nabízí rovněž kvalitní konstrukci. Rámeček je vyrobený z titanové slitiny, střední část z lehkého polymeru vyztuženého vlákny. Řemínek je pak nylonový. Na pravé straně se nachází korunka a tlačítko, skrz které se (kromě displeje) hodinky ovládají. Díky aplikaci Zepp Coach s umělou inteligencí vám navrhnou na míru ušité běžecké plány, které se každý týden upravují na základě výkonnosti a kondice. Novinkou je pak chatbot Zepp Coach AI Chat, který bude v prvních měsících na ukázku zdarma, poté za něj budete muset platit měsíční předplatné.

Funkce Virtual Pacer dokáže předpovědět, jak si povedete na trati v daný den. Technologie MaxTrack GPS zase využívá dvoupásmovou GPS anténu a dokáže určit polohu s přesností 99,95 %. Využít můžete také importu souborů trasy a barevné offline mapy. Samozřejmostí je sledování hromady zdravotních funkcí, ať už je řeč o kyslíku v krvi, stres, spánek nebo srdeční tep. Hodinky navíc můžete spárovat skrz Bluetooth se speciálním pásem pro přesnější měření.


Velký únik: Evropské ceny Galaxy Watch 6 vás možná příjemně překvapí

Zprávičky

Jakub Kárník

Jakub Kárníkčtení: 2 minuty (
uložit na později

)čtení: 2 min.

uloženo


uložit na později

2 min.