Games

Amazfit Balance umí platit, volat a změří vám složení těla

  • Amazfit Balance se chlubí kvalitním displejem, hromadou funkcí a integrovaným trenérem 
  • Potěší možnost volání přes Bluetooth a NFC pro placení 
  • V Česku novinka vychází na 6 190 Kč

Společnost Amazfit nedávno představila nové chytré hodinky Amazfit Balance, které přicházejí se zajímavým poměrem mezi cenou a výkonem. Pyšní se kvalitním displejem, dvoupásmovou GPS či možností měřit složení těla.

Hodinky Amazfit Balance dostaly do vínku 1,5palcový AMOLED displej s rozlišením 480 x 480 pixelů a špičkovým jasem až 1 500 nitů, což je na danou třídu dosti vysoká hodnota. Kromě nějk můžete hodinky ovládat také otočnou korunkou, případně tlačítkem, které si můžete nakonfigurovat. Baterie s kapacitou 475 mAh by měla zajistit výdrž až 14 dní, v úsporném režimu pak až 25 dní. Se zapnout GPS prý můžeme očekávat výdrž okolo 26 hodin.

Systémem je tradičně Zepp OS 3.0, oslovit mohou také funkcí Zepp Coach, což je integrovaný osobní trenér s umělou inteligencí, který nabídne detailní analýzu vašeho zdraví v kombinaci s údaji ze snímače BioTracker 5.0 PPG (ten snímá srdeční tep, teplotu a SpO2). Sportovci pak jistě ocení více než 150 sportovních režimů, hodinky umí díky integrovanému mikrofonu s reproduktorem také volat, avšak pouze skrz Bluetooth, LTE varianta v nabídce nebude. Potěší také přítomnost NFC pro bezkontaktní platby.

Docela šikovnou novinkou je podrobné měření složení těla, které je výsadou hodinek od Samsungu, více o funkci se můžete dozvědět v naší nedávné recenzi na Galaxy Watch6 Classic.

Amazfit Balance | Designed to Serve, Created to Inspire

V současné době jsou hodinky k dispozici v provedení Midnight a Sunrise Grey za cenu 249,90 EUR, v Česku vychází na 6 190 korun.

Co říkáte na hodinky Amazfit Balance?

Zdroj: notebookcheck, Amazfit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *