Games

5 tipů na zboží z Číny: Elektronika pro školáky

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na AliExpressu. Jak se přiblížilo září, rozhodli jsme se přihodit pár tipů na elektroniku, která by mohla dobře posloužit školákům při učení či naopak zábavě. Pokud nepatříte mezi rodiče, které děti před podobnými vychytávkami chrání, můžete se nechat inspirovat…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

LED lampička s přihrádkami na psací potřeby

Praktické osvětlení na pracovní stůl, které je vybavené dvěma pohyblivými rameny s LEDkami (se třemi stupni teploty bílé a volbou jasu), přihrádkami na propisky či tužky a digitálními hodinami. na výběr je i varianta se zabudovanou baterií.

 Cena: 300 Kč

LENCENT zásuvková “kostka”

Pokud má vaše dítě na stole a kolem něj tolik elektroniky, že už vám došly kvůli nabíjení či napájení klasické zásuvky nebo USB konektory, můžete “zabít” více much touto jednou ranou.

Cena: 230 Kč

Hodinky K9 pro děti

Chytré hodinky již v dnešní době nejsou žádná velká zvláštnost. Ty dětské se pak často vyznačují tím (a tento model není výjimkou), že mají například i 4G konektivitu díky slotu na SIM kartu a kamerku pro videohovory. Také se u nich snadno sleduje poloha. V těchto hodinkách je i čeština a jsou k dispozici ve třech barvách – modré, růžové a černé.

Cena: 1 050 Kč

Tablet CHUWI Hi10X Pro

Tablet je (nebo alespoň může být) ideální parťák jako pro učení, tak i zábavu. Značka CHUWI má momentálně u několika svých tabletů slevu a tento model patří mezi úplně nejlevnější. Jeho parametry přitom vůbec nejsou špatné. Jde například o hliníkové tělo, dualSIM (případné SIM + SD karta), 4GB RAM, 128GB úložiště, procesor Unisoc T606, baterii s kapacitou 5 000 mAh nebo 10,1″ displej s rozlišením 1 280 x 800 px.


5 tipů na zboží z Číny: Čelte vedru s šikovnými ventilátory

Články

Marek Houser

Marek Houserčtení: 3 minuty (
uložit na později

)čtení: 3 min.

uloženo


uložit na později

3 min.