Games

5 tipů na zboží z Číny: Elektro příslušenství do kanceláře

Vítejte u dalšího dílu tipů na zajímavé zboží z obchodů na čínském online tržišti AliExpress. Dnes se zaměříme na “kancelářské” elektropříslušenství, které by se mohlo hodit na pracovní či herní stůl. Vám, případně někomu známému. S ohledem na dodací termíny u některého zboží už se hodí v tomto ohledu uvažovat i o vánočních dárcích…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Bezdrátová nabíječka na desku stolu

Mimo jiné i na AliExpressu je k dostání celá řada bezdrátových nabíječek různých tvarů a provedení. Pokud hledáte řešení, které by na pracovním stole vypadalo hodně nenápadně a nezabíralo moc místa, můžete vyzkoušet toto. Jeden díl se lepí na desku zespod, druhý, podstatně tenčí, pak nahoru.

Cena: 470 Kč

Lencent zásuvkový rozbočovač

V jednom z nedávných vydání našich tipů jsme doporučovali populární “kostku” Lencent, která se zapojuje bezprostředně do zásuvky. V tomto případě jde o variantu, která má i dvoumetrový přívodní kabel. Dá se tedy pohodlně umístit i na stůl.

Cena: 475 Kč

Soundbar Mifa K3

Když není na pracovním stole místa nazbyt a potřebujete si nějak zařídit ozvučení, můžete buď sáhnout po sluchátkách, nebo třeba po decentním soundbaru. Tento od hodně oblíbené značky Mifa má rozměry 385 x 53 x 69 mm a disponuje dvěma 5W reproduktory. Do konektivity můžeme počítat AUX, USB, Bluetooth i slot na SD kartu. Navíc má i zabudovanou baterii, se kterou vydrží na maximální hlasitost hrát asi tři hodiny.


5 tipů na zboží z Číny: Osvětlení s ovládáním přes Bluetooth

Články

Marek Houser

Marek Houserčtení: 3 minuty (
uložit na později

)čtení: 3 min.

uloženo


uložit na později

3 min.