Skip to content

5 tipů na zboží z Číny: Chytré vychytávky do obýváku

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na AliExpressu. Přesuneme se do domácnosti, kde jsme se zaměřili na obývací pokoj. V dnešním vydání najdete chytrou elektroniku, která může váš obývák učinit hezčí či praktičtější.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Čistička vzduchu Proscenic A8 SE

Šikovná čistička od prověřené značky, která je k dostání i na našem trhu. Jen ne za takto příjemnou cenu, která je v tuto chvíli akční. Proscenic A8 SE má H13 HEPA filtr, zvládne za hodinu vyčistit 200 m3, umí se na noc ztišit na 28 decibelů a nabízí i prpojení s mobilní aplikací. Rozměry jsou 21 x 21,3 x 31,7 cm.

Cena: 1 230 Kč

Ambientní LED světlo za TV či monitor

Obyčejné nalepovací LED pásky za TV či monitor můžete sehnat za pár korun. Pokud ale chcete simulovat dynamický “ambilight”, tedy ambientní barevné rozšíření právě běžícího obrazu i mimo hlavní displej, budete potřebovat i patřičný synchronizační převodník. A ten je právě součástí této sady. Mrkněte na ni.

 

Cena: od 2 060 Kč

Univerzální ovládací IR brána

Když už jsme u televizoru a obecně multimediálních zařízení v obýváku… kolik vlastně máte doma dálkových ovladačů s IR neboli klasickým infračerveným vysílačem? Pokud hodně a nebaví vás neustále brát do ruky jeden za druhým, můžete si pomoci univerzální IR bránou, která se ovládá mobilní aplikací.

Cena: 140 Kč

Chytrý moderní lustr

LED svítidla s možností zapojení do chytré domácnosti většinou představují obyčejné žárovky či panely ve tvaru čtverce nebo kruhu. V tomto případě jde ale o moderní a v některých variantách také dost velký lustr, který trochu nabourává nudu ve smart osvětlení.


5 tipů na zboží z Číny: Dekorativní osvětlení pro vaše auto

Zprávičky

Marek Houser

Marek Houserčtení: 3 minuty (
uložit na později

)čtení: 3 min.

uloženo


uložit na později

3 min.